Modrožlutí o víkendu opět váleli

09.12.2019 | Michal Holes

Po týdenní pauze, kdy hrál jen dorost o první příčku v tabulce, se do zápasového kolotoče zapojila opět všechna mládežnická družstva. A jak výsledky naznačují, bylo to zapojení velmi podařené. Pojďme se podívat na jednotlivé kategorie.

5. Třída

Pátá třída přivítala na svém zimním stadionu Bruslaře z Boleslavi. Po celý zápas byli domácí lepší na kotouči a svému soupeři toho příliš nedovolili. Rozhodující náskok si modrožlutí borci vypracovali v druhé třetině, kdy navýšili skóre na 4:0. Benešovskému brankáři Chobotskému pokazil nulu v závěru boleslavský Mansfeld.

Mladší žáci "A"

Po porážce od Letňan si chtěli mladší žáci v nadstavbové skupině spravit chuť na Hvězdě. Se soupeřem z hlavního města hráli Lvi nadstavbovou část již loni. Celý zápas modrožlutí vedli, nakonci druhé třetiny dokonce o tři branky, sekundu před druhou sirénou však dostali branku na 5:3. Domácí Zeman pak následně ve třetí třetině zvýšil na 6:3, ale hostům patřil závěr a třemi brankami se dotáhli na domácí a určili tak, stejně jako před rokem, výsledný remízový výsledek.

Mladší žáci "B"

Béčko mladších žáků zajíždělo k malému derby do Popovic. Utkání bylo po dvě třetiny vyrovnané a Lvi měli co dělat, aby uhájili hubené vedení. Do třetí třetiny však domácí nastoupili vlažně a modrožlutým se podařilo skóre navýšit a v závěru si zápas pohlídat. První branku za mladší žáky vstřelil Filip Pešán, na výhře se šesti body podílel Aleš Fiala. Vítězstvím si béčko upevnilo třetí místo v tabulce.

Starší žáci

Starší žáci jedou na vítězné vlně. Tentokrát to odnesla Hvězda Praha. Výsledek se však nerodil lehce. Po výborné první třetině, kdy si domácí vypracovali skvělé tříbrankové vedení následovala vyrovnaná druhá třetina. Do třetí části opět modrožlutí nastoupili skvěle, když Havlíček zvyšoval již na 5:1. Poté ale Babický ihned odpověděl a konečné skóre kosmeticky upravili za Benešov Zoubek a v čtyřiapadesáté minutě za hosty Ducháček. Tým starších žáků ještě v nadstavbě neprohrál a aktuálně drží třetí pozici za Spartou, Kladnem a před Slavií.

Dorost

Dorost jako jediný i minulý víkend. V boji o první místo ve skupině o umístění nestačil na domácí Pelhřimov a po vyrovnaném utkání musel zakusit porážku.
Chuť si dorostenci spravili hned tento týden, kdy na ledě Chotěboře deklasovali tamní chlapce 9:2. Na brankách se podílelo hned sedm střelců. Svůj debut za dorost si odbyl Teo Jireš, který v sezóně pravidelně nastupuje za starší žáky. Vítězstvím se mladí Lvi osamostatnili, společně s Pelhřimovem, na vrcholu tabulky a vypadá to, že si to s Ledními medvědy rozdají o celkové první místo v tabulce.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě