Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Padesátý týden a další porce mládežnických zápasů

17.12.2019 | Michal Holes

Vítězná šňůra starších žáků, dorost na první příčce a střelnice v Benešově. Další týden mládežnických utkání je za námi, pojďme se podívat na jejich rekapitulaci.

5. Třída

Za páťáky dorazila na benešovský zimák Kutná Hora. Z předešlého utkání se dalo čekat, že to pro hosty nebude lehký zápas, což se potvrdilo. Na začátku první třetiny ještě hosté korigovali na 1:2 z e svého pohledu. Následně však už jen počítali branky ve své síti, nakonec jich museli zkousnout pětadvacet.


Mladší žáci "A"

Áčku mladších žáků to aktuálně nejde. Jeho hráči se o tom přesvědčili v Hořovicích, kde hraje své zápasy Spartak Žebrák. Po bezkrevném výkonu podlehli tamním 4:14 a odjížděli domů opět s prázdnou.


Mladší žáci "B"

Naopak béčko chytlo druhý dech a po další výhře, tentokrát nad Sedlčany si upevnilo třetí pozici ve skupině. Pro modrožluté se vše vyvíjelo pozitivně a po první třetině vedli Lvi 2:0. Následovalo však uspokojení a srdnatě hrající hosté otočili výsledek. Minutu před koncem druhé třetiny však domácí vyrovnali a v poslední třetině zvrátili utkání na svou stranu.


Starší žáci

Vítězná šňůra starších žáků stále trvá. Tentokrát formu modrožlutých ochutnali starší hráči Žebráku. Branky v tomto utkání padaly pouze v prvních dvou třetinách, kdy si benešovští, i díky dvěma brankám Duška vytvořili dostatečný náskok. Ten ve třetí třetině již udrželi a v posledním utkání kalendářního roku je čeká soupeř z Příbrami.


Dorost

Dorost na svém ledě přivítal Soběslav a výhrou se dostal na první místo v tabulce, kde má o jeden bod více, než dotírající Pelhřimov. Utkání si vzal pod svá křídla Prokop Havlíček, který vstřelil všechny branky svého týmu, tedy čtyři. Dorost se rozloučí se starým rokem v neděli, v utkání na ledě Ledče nad Sázavou.

 
Aktuální články
Ke Lvům míří bratři Rittigové

Jen co se mírně uvolnily ledy přísné karantény vyplouvají na povrch první jména, která by měla pomoci vrátit modrožluté zpátky na...

 
"Rád bych soutěž vyhrál," říká Pavel Dvořák

Neskromný cíl si vytyčil staronový trenér Pavel Dvořák. Finále, které benešovští hráli před dvěma sezónami, chce minimálně...

 
Trenérské kormidlo Lvů přebírá Pavel Dvořák

Dobu sportovního a kulturního klidu, který nastal v rámci nouzového stavu země a ukončení všech sportovních soutěží využilo vedení HC...

 
HC Lev ruší tréninky všech kategorií, vláda vyhlásila nouzový stav
 
Uplynulý ročník hodnotíme neúspěšně, říká Ivan Bartůšek
 
HC Lev Benešov pořádá první hokejový ples
 
První předkolo pro Čáslav
 
Derby opět pro Vlašim
 
Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic
 
Další akce Týden hokeje v Benešově
 
Utkání
Muži | Sobota 25.01.2020, 17:00
18. kolo
6:2
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Sobota 01.02.2020, 18:00
19. kolo
4:7
Velké Popovice - Benešov
 
Muži | Neděle 09.02.2020, 17:30
20. kolo
4:8
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 15.02.2020
21. kolo
9:2
Poděbrady - Benešov
 
Muži | Sobota 22.02.2020, 17:00
22. kolo
3:6
Benešov - Vlašim
 
Muži | Středa 26.02.2020, 18:00
1. kolo
6:2
HC Čáslav - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS