Další akce Týden hokeje v Benešově

22.01.2020 | Michal Holes

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát jsme zřejmě většinu dětí přilákali už v září (tehdy jich na náborovou akci přišlo 25), nyní jich na zimní stadion v Benešově dorazilo 16. Všechny během prezentace vyjadřovaly jasné nadšení z toho, že se budou učit hrát hokej. Během prezentace aktivně odpovídaly a bylo vidět, že například hokejová výzbroj pro ně není novinkou.

Děti i rodiče se dozvěděli, jak klub funguje a co malé hokejisty a hokejistky v nejbližších dnech, týdnech a dokonce i letech v klubu čeká. Znovu jsme hovořili o úspěších našich mladých hokejistů, které potvrzují, že s mládeží se u nás nepracuje špatně.
Rodiče byli hned na začátku seznámeni s tím, že HC Lev Benešov je hrdý sportovní klub, ne zájmový kroužek. Zároveň se však celou prezentací nesla hlavní myšlenka, že jde o klub, který klade důraz na kvalitní osobní vztahy a dobrou atmosféru nejen pro hráče, ale i pro jejich rodiče.
Po prezentaci si děti oblékly chrániče a nazuly brusle a pod dohledem licencovaných trenérů a také pomocníků z řad hráčů 5. třídy vyrazily na led. Na druhé polovině hřiště zároveň probíhal ukázkový trénink dětí, které se do náboru přihlásily už dříve.
Na závěr děti, trenéři i další pomocníci zapózovali na společné fotografii. Po celou dobu se kdokoliv z přítomných mohl na cokoliv zeptat, aby se o chodu klubu dozvěděl co nejvíce.
Věříme, že všechny děti vydrží u hokeje co nejdéle a že jim počáteční nadšení do této hry nikdy nezmizí.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Pátá třída vs. Vysočina, mladší žáci konečně vyhráli, starší skončili svou neporazitelnost a dorost si upevnil první pozici. Takový...

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo