Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Čtvrtfinále | Sobota 20.02.2016, 17:00 | Zimní stadion Benešov
 

HC LEV Benešov - HC Slavoj Velké Popovice

4:4

0:3, 0:1, 4:0

Branky: 41. Fedoročko (Holánek), 43. Babický (Holánek), 51. Sládek (Holánek), 52. Babický (Starec). Rozhodčí: Kučera – Větrovský, Čajan. Vyloučení: 9:8 + Stejskal, Holeš (Bn), Braniš (VP) 5 + do konce utkání, Bursík (Bn), Bícha (VP) 2 + 2 + 10 minut, Toman, Moravec (oba VP) 2 + 2. Využití: 2:1. 
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/hokej_region/lvum-se-povedl-ve-treti-tretine-husarsky-kousek-20160220.html

Diváci: 400

HC LEV Benešov: Uhlík – Bursík, Císař, Kotýnek, Stejskal, Šmicr, Šobíšek – Holeš, Fedoročko, Janák – Holánek, Kočí, Sládek – Babický, Hynek, Starec. Trenéři: PAvel Dvořák, Ivan Bartůšek.

HC Slavoj Velké Popovice:

Komentář
 
 
 

Po první třetině by na Benešov nevsadil nikdo ani korunu. Domácí se sice snažili střílet, ale gólman Lorenc jejich pokusy kryl, a když už udělal chybu a puk mu vypadl a zůstal trčet v brankovišti, nebyl žádný Lev na blízku. To hosté, když nastartovali své motory, tak je jen těžko domácí chytali. A tak se stalo, že po parádní spolupráci Culka s Vackem dokončené do prázdné branky, přesilovkové dělovce Nejedlého od modré a střele Chocholy z otočky, získali Kozlové tříbrankové vedení.


Druhá třetina pokračovala v podobném duchu. V úvodu vychytal Uhlík Zuckera z trestného střílení, aby vzápětí v obrovské šanci Holánek na druhé straně trefil tyč prázdné branky. Následně mohli pohnout stavem oba týmy, ale povedlo se opět hostům ve 33. minutě Moravcovi do prázdné svatyně po přihrávce Žohy zpoza branky – 0:4. Domácí byli zralí na ručník, zvláště, když osamocené Holánka a Sládka vychytal Lorenc. Po zlomu do druhé poloviny zápasu se hra přiostřila a rozhodčí Kučera začal vylučovat, někdy až na pokyn rozbouřených obou laviček nebo diváků a začal se do zápasu zamotávat. Vše vyvrcholilo rvačkou v závěru třetiny, kterou vyvolal domácí Holeš. Následně byli Holeš a Stejskal (naskočil ze střídačky) vyloučeni společně s hostujícím Branišem do konce zápasu. Padly i další tresty. „Úmyslně jsme poslali Stejskala na led z lavičky, aby se popral a zkusili jsme tím změnit ráz zápasu. Věděli jsme, že dostane trest do konce zápasu, ale už nebylo kam uhýbat a co ztratit," dodal ke rvačce Pavel Dvořák a odtajnil, co říkal hráčům o přestávce mezi druhou a třetí třetinou: „Hráčům řekli to samé, co před zápasem, aby chodili důrazně do branky, z každé pozice stříleli, hráli jednoduchý agresivní hokej, bruslili a pomáhali si. Nechtěli jsme zápas už vypustit."Risk nakonec Benešovu vyšel, ač se to zdálo nemožné. Domácí na začátku třetího dějství využili přesilovku čtyři na tři Fedoročkem. Vzápětí přišlo další vyloučení hostů, které rychle potrestal Babický, a domácí byli na koni. Diváci je začali hnát do útoku a to se vyplatilo, když Sládek po přihrávce Holánka a Babický po chybě brankáře, slepenými góly během 44 vteřin, v 52. minutě srovnali na 4:4. Závěr byl hektický, ale nikdo již vítěznou branku nedal.


Benešovský deník

Aktuální články
Béčko mladších žáků zabralo v Rakovníku

Pohodový vstup do utkání a následná půlka zápasu byla čistě v režii Benešova. Modrožlutí si vybudovali náskok v podobě vedení 5:0....

 
Modrožlutí v druhém zápase vyšli naprázdno

Lvi cestovali do Kolína k zápasu s béčkem tamního celku posilněni sebevědomím z vítězství z derby. Bohužel však nedokázali odpovědět...

 
Áčko mladších žáků s Hvězdou nezaváhalo

Také mladší žáci naskočili do nového ročníku soubojem s Hvězdou Praha, ale na rozdíl od svých starších spoluhráčů zvítězili. Celé...

 
Starší žáci na úvod doma padli
 
Mladší žáci "B" prohráli brankou v poslední minutě
 
Derby zn. Covid pro modrožluté
 
První kolo je tady. K derby přijíždí Rytíři
 
Omezení se dotknou i benešovského zimního stadionu
 
Modrožlutí bavili diváky v Hodoníně
 
Lvy čeká první zápas, jedou do Hodonína
 
Utkání
Muži | Sobota 03.10.2020, 17:00
4. kolo
VS.
Benešov - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 17.10.2020
6. kolo
VS.
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 24.10.2020
7. kolo
VS.
Mladá Boleslav - Benešov
 
Muži | Sobota 31.10.2020
8. kolo
VS.
Benešov - HC Čáslav
 
Muži | Sobota 07.11.2020
9. kolo
VS.
TJ Spartak Žebrák - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS